Przejdź na stronę główną
Zmień kontrast i rozmiar czcionki
Kontrast
Powiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę

Idziemy do przedszkola, bo pierwszy krok jest najważniejszy! (ZAKOŃCZONY)

POKL.09.01.01-30-033/12

Zapraszamy dzieci 4- i 5-letnie do udziału w edukacji przedszkolnej na lata 2012 -2014, w nowoczesnym Niepublicznym Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie.

Oferujemy (oprócz zajęć objętych podstawą programową):

 

Ponadto:

 

Dzieci otrzymają:

 

Przedszkole czynne w godzinach 06.00 - 18.00.
 

Pierwszeństwo w rekrutacji mają dzieci:

 

Dokumenty rekrutacyjne dostępne na stronie www.euro-edukator.eu
i w siedzibie Euro-Edukator Ewa Kanabus-Koszal (Skrzynka 28, 62-402 Ostrowite)

 

Pliki do pobrania:


Statut Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie
Typ: pdf Rozmiar: 0.25 Mb

REGULAMIN PROJEKTU - Idziemy do przedszkola, bo pierwszy krok jest najważniejszy
Typ: pdf Rozmiar: 0.27 Mb

Regulamin przedszkola
Typ: pdf Rozmiar: 0.28 Mb

Regulamin rady rodziców
Typ: pdf Rozmiar: 0.17 Mb


Galeria zdjęć


Dogoterapia

12 pażdziernika 2012 roku odbyły się w Niepublicznym Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie zajęcia z dogoterapii. Zajęcia poprowadziła Pani Agnieszka Jamroszczak, dogoterapeutka z Konina, wraz ze swoim labradorem. 

W zajęciach uczestniczyły wszystkie dzieci z przedszkola w Strzałkowie /w formie zajęć grupowych/ oraz 5 dzieci z przedszkola publicznego nr 1 w Słupcy. 5 dzieci ze Słupcy oraz 1 wychowanek przedszkola niepublicznego w Strzałkowie, brały udział w zajęciach indywidualnych z Panią Agnieszką oraz labradorkiem. 

Docelowo zajęciami w zakresie dogoterapii objętych będzie 10 dzieci (2 z przedszkola w Strzałkowie i 8 z przedszkola słupeckiego). Każde dziecko będzie miało co dwa miesiące zajęcia indywidualne w wymiarze 30 minut. 

Zajęcia realizowane są w ramach projektu "Idziemy do przedszkola, bo pierwszy krok jest najważniejszy", którego inicjatorem i liderem jest Euro-Edukator Ewa Kanabus-Koszal, organ prowadzący niepublicznego przedszkola w Strzałkowie. Partnerami w projekcie są natomiast: 
- Gmina Miejska Słupca, która odpowiada za organizację zajęć integracyjnych i wydarzeń kulturalno-oświatowych z udziałem dzieci z przedszkola nr 1 w Słupcy oraz niepublicznego przedszkola w Strzałkowie oraz częściowo za promocję; 
- Wielkopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, odpowiedzialne za zarządzanie projektem. 

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 


Przedstawienie "Mikołaj spełnia sny"


Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aby poczuć klimat zbliżających się świąt, dzieci z Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie wybrały się do kina "Sokolnia" w Słupcy na baśń muzyczną pt. "Mikołaj spełnia sny". Dzięki aktorom z Łódzkiego Teatru "Muza" dzieci mogły udać się do Krainy Dzwoneczka, a także upewnić się, że Mikołaj rzeczywiście spełnia wszystkie sny. Podczas przedstawienia dzieci bawiły się wyśmienicie, śpiewały, klaskały i odpowiadały na pytania Mikołaja. 

Dodatkowo każde dziecko otrzymało prezent od Mikołaja - "magiczny" długopis. Wyjazd odbył się w ramach projektu "Idziemy do przedszkola, bo pierwszy krok jest najważniejszy" i był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki). Realizatorem projektu jest Euro-Edukator Ewa Kanabus-Koszal, natomiast partnerami Gmina Miejska Słupca oraz Wielkopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Słupca dzieci mogły wziąć udział w tym ciekawym spektaklu.
 

Przedstawienie "Duchy łakomczuchy"

W dniu 29 października 2012 r. grupa trzylatków, wraz z opiekunami, wystawiła przedstawienie teatralne "Duchy Łakomczuchy". Spektakt obejrzeli rodzice dzieci i zaproszeni goście.