Zmień kontrast i rozmiar czcionki
Kontrast
Powiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę

Przedszkole

Nasze przedszkole to nowoczesny wyposażony w windę dla niepełnosprawnych oraz pozbawiony barier architektonicznych budynek, posiadamy własny plac zabaw kuchnię oraz parking.

Szkolenia

Przygotowujemy i przeprowamy szkolenia, testy oraz kwestionariusze psychologiczne, które są następnie dokładnie analizowane i opiniowane przez zespół wykwalifikowanych, profesjonalnych psychologów i doradców zawodowych.

Doradztwo

Prowadzimy działalność w zakresie doradztwa dotyczącej prowadzenia działalności gospodarczej, zarządzania przedsiębiorstwem, informatyki oraz szeroko zakrojonej tematyki promocji i marketingu.

Reklama

Oferujemy usługi realizacji materiałów reklamowych, promocyjnych, filmowych, nagrań programów telewizyjnych i dźwiękowych. Tworzymy profesjonalne wizualizacje graficzne.


Nasza oferta obejmuje:

- edukację przedszkolną w nowym Niepublicznym Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie dla 50 dzieci w wieku 2,5 do 5 lat,
- pozostałe pozaszkolne formy edukacji (szkolenia, kursy, zajęcia pozalekcyjne, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych),
- produkcję filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych,
- nagrania dźwiękowe i muzyczne,
- doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, zarządzania, informatyki,
- profesjonalne fotografowanie i oprawę graficzną zdjęć.


Nasze przedszkole


Więcej informacji o naszym przedszkolu znajdziesz na naszej oficjalnej stronie:

www.przedszkolestrzalkowo.pl